Loading...

O mnie

SESJA PORTRETOWA

O sobie jednym zdaniem – uzależniona od piękna ;) Uwielbiam piękne miejsca, kwiaty, kolory, faktury, detale.  Chwile są ulotne, ale piękne obrazy i emocje pozostają na zawsze w naszej pamięci. Moja przygoda z kwiatami zaczęła się bardzo wcześnie. Już, jako 13- latka pomagałam mamie w pracy w kwiaciarni – na początku dla zabawy a później całkiem na serio. Jak każda nastolatka i ja przeżyłam okres buntu, poszukiwania swojej własnej drogi, miłość i życie na jakiś czas rzuciło mnie w całkiem innym kierunku. Przez jakiś czas pracowałam w korporacjach, ale zrozumiałam, że chce robić coś sama, swoimi rękami, chce realizować swoje pomysły i dawać radość innym. Tak powstała pracownia florystyczna Flower Fiesta. To miejsce gdzie przy mojej pomocy zrealizują się Twoje marzenia.

Karolina Kwiatkowska

Zobacz, co mówią o mnie klientki:

 • Dekoracja kościoła i sali weselnej oraz bukiety były najpiękniejsze, jakie mogłam sobie wyobrazić. Serdecznie polecam współpracę z tą firmą. Wszystko na najwyższym poziomie. Począwszy od pomysłu poprzez wykonanie.

  Lidia Z.
  Lidia Z.
 • Flower Fiesta jest otwarta na pomysły, fantastyczne wyczucie okazji, na którą przygotowywane są kwiaty. Wszystko dostarczone na czas. Obsługa bardzo cierpliwa i kompetentna. Polecam!

  Karina S.
  Karina S.
 • Dołączam szczególne podziękowania za piękne dekoracje kościoła, które nadały tej szczególnej dla nas uroczystości niepowtarzalny klimat – dekoracje, które nasi Goście nadal wspominają.

  Ewa O.
  Ewa O.

Kontakt:

Dziękuję za wiadomość. Odpowiem zaraz po otrzymaniu maila!
Uuups, coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.

Karolina Kwiatkowska

flower fiesta

mail: karolina@flowerfiesta.pl

t: +48 606 608 417

share on